SOSYAL HİZMET UZMANLARI DERNEĞİ

TURKISH ASSOCIATION OF SOCIAL WORKERS

Sosyal Ağlar:

24.SOSYAL HİZMET SEMPOZYUMU

;
Bu Sayfa 739 Kez Görüntülendi.

Üniversitelerin Sosyal Hizmet Bölümleri ile birlikte geleneksel olarak sürdürülen ve 24.Sosyal Hizmet Sempozyumu bu yıl Karabük Üniversitesi ev sahipliğinde; Sosyal Hizmet Uzmanları Derneği Genel Merkezi ve SHUDER Kocaeli Şubesi işbirliğinde 13- 15 Ekim 2022 tarihlerinde “ Sürdürülebilir Kalkınma ve Sosyal Hizmet “ temasıyla Karabük Üniversitesi Safranbolu Fethi Toker Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Prof. Dr. Saadettin Ökten Konferans Salonunda hibrit (yüz yüze ve online) olarak gerçekleştirilmiştir.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan Sempozyum ’un açılış konuşmalarını, Karabük Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölüm Başkanı, Doç. Dr. Oğuzhan Zengin, Sosyal Hizmet Uzmanları Derneği Genel Başkanı Ramazan Yüksel, Karabük Üniversitesi İİBF. Dekanı Prof. Dr. Abdullah Karakaya, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Refik Polat ve Karabük Valisi Fuat Gürel yapmıştır.

Birleşmiş Milletler üyesi ülkeler tarafından 2030 yılı sonuna kadar ulaşılması amaçlanan sürdürülebilir kalkınma hedeflerinin, sosyal hizmet mesleği odağında tartışıldığı ve hedeflere ulaşma noktasında çözüm önerilerinin yer aldığı ve birbirinden değerli bildirilerin sunulduğu, çeşitli üniversitelerden, sosyal hizmet bölümü akademisyenlerinin, sosyal hizmet alanlarında çalışan sosyal hizmet uzmanlarının ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirilen sempozyum başarı ile sonlandırılmıştır.

Sempozyum’un ev sahipliğini yapan; Karabük Valisi Fuat Gürel’e Karabük Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Refik Polat’a, Karabük Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölüm Başkanı Doç. Dr. Oğuzhan Zengin’e, Sempozyum Bilim Kurulu üyelerine, Karabük Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümü Öğretim ve Düzenleme Kurul Üyesi Doç.Dr. Mehmet Kırlıoğlu’na, Sempozyum Düzenleme Kurulu’nda görev alan meslektaşlarımıza, bildirileriyle sempozyumu zenginleştiren akademisyenlere, meslektaşlarımıza ve diğer tüm katılımcılara teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 


YORUMLAR

İlk Yorum Yapan Siz Olun.


İletişim:

Meşrutiyet Mah.Karanfil Sk.Zafir İş Merkezi
(Dost Kitapevi Karşısı) Kat:4 No:86 Kızlay/Ankara

0 530 200 1886
info@shuder.org

Üyesi Olduğumuz Kuruluşlar:

Sosyal Ağlar:

her hakkı saklıdır©shuder.org